JMÉNO:
HESLO:

AKTUALITY MŠ MIROŠOVICE

Líbí se nám:
"Aby děti mohly být šťastné a spokojené, potřebují šťastné a spokojené rodiče"
"Děti potřebují pravidla a mantinely, aby měly pocit bezpečí......"
"Již nikdy vás nebude nikdo tolik milovat, již nikdy vás nebude nikdo tolik potřebovat a již nikdy vám nebude nikdo tolik věřit jako vaše děti."
"Až budete mít pocit, že je všechno špatně, obejměte svoje dítě.Uvědomíte si, že pokud tu je, živé a zdravé, všechno ostatní jsou jen malichernosti...."
.............................................................................................................................................................................................................................
(Fotogalerie = facebook: MATEŘSKÁ ŠKOLA MIROŠOVICE)

Důležité upozornění:
Ve dnech 3.2.2020 a 5.3.2020 nebude v provozu ŠJ. Školení a další povinné vzdělávání p. kuchařek.
Jídlo včetně svačinek a pití - s sebou.
Za pochopení - děkujeme!

Informace pro rodiče předškoláků:

Posouzení školní zralosti je možné objednávat už od 1.12.2019.
Doporučujeme objednávat - co nejdříve.
Kontakt: PPP SK Říčany, Školní 2400/4
Po-Čt: 7:30-15:00
Pá:7:30-14:00

Pozor!
Dne 14.1.2020 hlášen 1 x výskyt spálové angíny.

Potvrzení o úhradě úplaty za předškolní vzdělávání za rok 2019 - připraveno k vyzvědnutí.
Prosíme rodiče - o vyplnění dotazníku - umístěn v šatně. Dotazník slouží ke zpětné vazbě. Moc děkujeme!

Zakoupili jsme do třídy čističku vzduchu - při odpočívání po obědě - se nám bude krásně dýchat.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Lyžování v březnu - Chotouň - zájemci se přihlásí u p.uč. H.Hanzlové.

Mateřská škola se od škol.roku 2019/2020 přihlásila do projektu ČOS: " Svět nekončí za vrátky, cvičíme se zvířátky"
Cílem projektu je rozvíjet pohybové schopnosti dětí. ( přirozená cvičení, obratnost, dovednosti s míčem, rozvíjení poznání, netradiční činnosti..) Do tohoto projektu se zapojí všechny děti v mateřské škole. Stane se součástí našeho vzdělávacího programu " Putujeme se sluníčkem".
Projekt je rozdělený do tří kategorií podle obtížnosti (nejmladší kategorie ve věku 3-4 roky, prostřední kategorie ve věku 4-5, a nejstarší děti).

Upozornění:
Nedoporučujeme nosit do školky sladkosti a hračky!
Za hračky neručíme!
Omezujeme sladkosti ve školce. Ovocné čaje od nového školního roku nesladíme, sladkosti pouze vyjímečně.
Na oslavy dětí doporučujeme ovoce nebo zeleninu (meloun, banány....ovocnou misku apod.) Děkujeme!

Kontakty:

mobil školky: 739 452 650
mobil do ŠJ: 739 214 190

VOLNÁ PRACOVNÍ POZICE:
Hledáme pracovní sílu - na výpomoc do ŠJ (poloviční úvazek - pracovní doba - dohodou).
Fyzická zdatnost a zdravotní průkaz nutný.
Informace u ředitelky na: 603 997 675 nebo u vedoucí ŠJ

Nevíte, kam s použitým kuchyňským olejem? Přineste nám ho, pomůžete chránit životní prostředí..
Použitý olej nabízíme k výkupu. Děkujeme!

Plánujeme:

Celodopolední vycházky do přírody a okolí (dle počasí)
(kvalitní obuv - doporučujeme)

3.2. Bezpečný pes + návštěva psího kamaráda ve školce ( beseda s poučením, jak se správně chovat..předcházení zranění se psem...)
6.2. 2020 karneval ( Pravěk s tyranosaurem...)

24.3. Bubnování ve školce (radost z rytmu, relaxace, prožitek a hudební zážitek)
27.3. Zdravotníci ve školce (učíme se poskytnout první pomoc, nebojíme se lékaře, vyšetření, zákroku + prohlídka sanitky...naučíme se přivolat pomoc..) 110 Kč/ dítě
14.4. Tři pohádky o Honzovi - divadlo ve školce

Příchod do 8:00 hodin.
Pozor:
Dne 3.2. (tj.pondělí) se nevaří. Důvod: školení kuchařek.
Jídlo včetně svačinek a pití - dejte dětem s sebou.
Děkujeme za pochopení.

14.1.2020 Výskyt spálové angíny!

Jarní prázdniny - provoz neomezen.
(2.3.-6.3.)

Created by © 2012 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign