AKTUALITY MŠ MIROŠOVICE

Aktuální informace:

Prosíme rodiče, aby nechodili v botách do umyvárny dětí. Děkujeme.

Plavání - informace v šatně. Budeme vybírat hotovost za všech 15 lekcí.
Zahájení plavání: 5.10.
Doprava bude upřesněna.
Vybíráme hotovost.

1.KROUŽEK LOGOPEDIE  -  zahájení v říjnu.

2.KROUŽEK SKAUT, KUTIL, MODELÁŘ - ZAHÁJENÍ 12.10. V 15.30 hodin - do 16:30 hodin.
Informace k platbě+ zpětná vazba z každé hodiny bude zasílána na Váš uvedený e-mail.

3. Flétna zahájena 1.10.

Pravidla podle ochranného zdravotního opatření:

Mateřská škola nesmí umožnit osobní přítomnost dětí, které se vrátily ze země s velmi vysokým rizikem nákazy, po dobu 7 dní od vstupu na ůzemí ČR, resp. o dobu 10 dní, jde -li o návrat ze zemí s extrémním rizikem nákazy.
Platí povinnost zákonných zástupců informovat vzdělávací instituce. Spoléháme na Vaši zodpovědnost!
Chráníme sebe, ale všechny ostatní v mateřské škole. Z důvodu prevence - nezdržujte se  dlouho ve společných prostorách ( šatna, hala...)

V případě změny zdravotního stavu dítěte v průběhu dne - ihned informujeme zákonného zástupce dítěte telefonicky. Do příchodu rodiče, zůstává dítě v izolaci. Aktualizujte telefoní kontakty na Vás. Buďte vždy připraveni na telefonát z mateřské školy. Může to být důležité!

Žádáme rodiče, aby do mateřské školy vodili pouze zdravé děti, bez příznaků respiračního onemocnění, průjmu, vyrážky, zánětu spojivek ..apod.  (Alergie - potvrzení od lékaře)

Preventivní opatření mateřské školy: ranní filtr (měření teploty, kontrola zdravotního stavu dětí)
                                                    umytí rukou ihned při příchodu dětí
                                                    dezinfekce rukou při příchodu
                                                    dezinfekce všech prostor a hraček
                                                    dodržování přísné osobní hygieny rukou, pravidelný úklid a dezinfekce toalet, umýváren a společných prostor dětí
                                                    časté a pravidelné větrání tříd
                                                    častý, pravidelný pobyt venku

PRÁZDNINOVÝ PROVOZ: školní rok 2021/2022

Podzimní prázdniny 27.10. + 29.10. provoz neomezen
Vánoční prázdniny: 23.12. -2.1.  provoz přerušen
Pololetní prázdniny:4.2.2022 provoz neomezen
Jarní prázdniny: 7.2. - 13.2. provoz neomezen
Velikonoční prázdniny 14.4.  - provoz neomezen

Ukončení školního roku: 8.7.2022
Zahájení školního roku 2022/2023 ve čtvrtek 1.září 2022.
Líbí se nám:Usmívající se
"Aby děti mohly být šťastné a spokojené, potřebují šťastné a spokojené rodiče"
"Děti potřebují pravidla a mantinely, aby měly pocit bezpečí......"
"Již nikdy vás nebude nikdo tolik milovat, již nikdy vás nebude nikdo tolik potřebovat a již nikdy vám nebude nikdo tolik věřit jako vaše děti."
"Až budete mít pocit, že je všechno špatně, obejměte svoje dítě.Uvědomíte si, že pokud tu je, živé a zdravé, všechno ostatní jsou jen malichernosti...."
Spokojená učitelka činí děti šťastnějšími, sebevědomějšími a silnějšími."
"Chválit a povzbuzovat dítě je stokrát účinnější než hrozit a trestat." O.S.Marden

.............................................................................................................................................................................................................................
(Fotogalerie = Facebook: MATEŘSKÁ ŠKOLA MIROŠOVICE)

Nabídka nových zájmových kroužků od škol.roku 2021/2022

1. Malý skaut, kutil a modelář bude zahájen 12.10.

+ nabídka stávajících kroužků

2. PLAVÁNÍ  - ÚTERÝ  (v hotelu Floret) - hledáme náhradníky.
  • Plánujeme:
30.9. Malá technická univerzita pro děti - dopoledne

8.11. v 9:00 divadelní přrdstavení: " Hadráček a létající svetr"
9.12.v 9:00 divadelní představení: "Andělé ze zapomenuté skříňky"
16.12.v 9:00 hudebně - pohybové představení: " Vánoční skřítek"

RYCHLÝ KONTAKT

Školní 211
p.Senohraby 251 66
ms.mirosovice@volny.cz
ředitelka: 603 997 675

Datová schránka:
s73kuwp, Mateřská škola Mirošovice, okres Praha - východ

IČO:71004726

mobil MŠ:739 452 650

Příchod do 8:00 hodin. Vstup v respirátoru.

Konzultační hodiny s ředitelkou:
Vždy v pondělí: dle předchozího objednání.
Lze domluvit i jiný termín a čas. Vše záleží na vzájemné domluvě.
(podněty, připomínky, stížnosti, poradenství, informace o dětech, stravování, zájmové činnosti apod.)

Info:
Název: Sessionid