JMÉNO:
HESLO:

AKTUALITY MŠ MIROŠOVICE

Líbí se nám:
"Aby děti mohly být šťastné a spokojené, potřebují šťastné a spokojené rodiče" (Budeme se snažit, aby jste u nás byli spokojeni všichni - děti i rodiče)
"Děti potřebují pravidla a mantinely, aby měly pocit bezpečí......"
"Již nikdy vás nebude nikdo tolik milovat, již nikdy vás nebude nikdo tolik potřebovat a již nikdy vám nebude nikdo tolik věřit jako vaše děti."
"Až budete mít pocit, že je všechno špatně, obejměte svoje dítě.Uvědomíte si, že pokud tu je, živé a zdravé, všechno ostatní jsou jen malichernosti...."
.............................................................................................................................................................................................................................
(Fotogalerie = facebook: MATEŘSKÁ ŠKOLA MIROŠOVICE)

Důležité upozornění:
Veškerou finanční hotovost (kromě zájmových kroužků) vybírá pouze pověřená p.uč.H.Hanzlová (školné, knihy, fotografie, autobus,výlety).

Pondělí předškoláci vlakem do Říčan.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Lyžování v březnu - Chotouň - zájemci se přihlásí u p.uč. H.Hanzlové.

Mateřská škola se od škol.roku 2019/2020 přihlásila do projektu ČOS: " Svět nekončí za vrátky, cvičíme se zvířátky"
Cílem projektu je rozvíjet pohybové schopnosti dětí. ( přirozená cvičení, obratnost, dovednosti s míčem, rozvíjení poznání, netradiční činnosti..) Do tohoto projektu se zapojí všechny děti v mateřské škole. Stane se součástí našeho vzdělávacího programu " Putujeme se sluníčkem".
Projekt je rozdělený do tří kategorií podle obtížnosti (nejmladší kategorie ve věku 3-4 roky, prostřední kategorie ve věku 4-5, a nejstarší děti).

Upozornění:
Nedoporučujeme nosit do školky sladkosti a hračky!
Za hračky neručíme!
Omezujeme sladkosti ve školce. Ovocné čaje od nového školního roku nesladíme, sladkosti pouze vyjímečně....(Vycházíme vstříc - přání rodičů)
Na oslavy dětí doporučujeme ovoce nebo zeleninu (meloun, banány....ovocnou misku apod.) Děkujeme!

Kontakty:

mobil školky: 739 452 650
mobil do ŠJ: 739 214 190

VOLNÁ PRACOVNÍ POZICE:
Hledáme pracovní sílu - na výpomoc do ŠJ (poloviční úvazek - pracovní doba - dohodou).
Fyzická zdatnost a zdravotní průkaz nutný.
Informace u ředitelky na: 603 997 675 nebo u vedoucí ŠJ

Nevíte, kam s použitým kuchyňským olejem? Přineste nám ho, pomůžete chránit životní prostředí..
Použitý olej nabízíme k výkupu. Děkujeme!

5.11. divadélko ve školce od 9:hodin "Jak dědeček tahal řepu"

21.11. předškoláci = "Přadlenka Pavlína" - interaktivní vzdělávací program pro předškoláky v MŠ  (70 Kč/ dítě / materiál + lektorka/)

2.12. dopoledne Mikulášská nadílka + vystoupení dětí z country kroužku (děti - dětem)

9.12. od 9:00 hodin vzdělávací ekologický program "Náš les a jeho obyvatelé v zimě"