JÍDELNÍČEK MŠ

Doporučujeme: www.bezpecnostpotravin.cz
www.viscojis.cz, www.vyzivaaspol.cz

Viz níže "Alergeny podrobně"

Od roku 2018 je mateřská škola členem: "Společnost pro výživu" Předseda: MUDr.P.Tláskal, CSc.

Vedoucí stravovny i paní kuchařka jsou držitelky osvědčení: "Skladba jídelníčku dětí a žáků dle výživových doporučení" (IZZS, 2020)

Jídelníček v týdnu od: 20.9. - 24.9.2021

pondělíplátkový sýr, máslo, chléb, čaj, voda (1,3,7)zeleninová polévka, čočka, vajíčko, kyselá okurka, čaj, voda (1,3,7)žervé, zelenina, selský rohlík (1,3,6,7)
úterývánočka, kakao, čaj, voda (1,3,7)krémová hrášková polévka, pečená kuřecí stehna na bylinkách, brambory, čaj, voda (1,3,7)pečivo, máslo, čaj, voda, mléko (1,3,7)
středaavokádová pomazánka, pečivo, voda, čaj (1,3,7)vločková polévka, vepřová pečeně, bramborový knedlík, špenát, voda, čaj, ovoce (1,3,7)sójový rohlík, máslo, čaj, mléko, ovoce (1,3,7,11)
čtvrteklipánek, pečivo, čaj, voda (1,3,7)vývar s nudličkami, penné s kuřecím masem a sýrovou omáčkou, čaj, voda (1,3,7,9)bageta, sýr, ovoce   voda, čaj  (1,3,7)
pátekvajíčková pomazánka, chléb,čaj, voda, zelenina (1,3,7)hrstková polévka, rozpuštěný ptáček, rýže, čaj, voda   (1,3,7,9)sójový rohlík, máslo, ovoce,  čaj, voda (1,3,6,7)

Jídelníček v týdnu od: 27..9 - 1.10.2021

pondělí
rybičková pomazánka, chléb,  čaj, voda (1,3,4,7)zeleninová polévka s pímenky, povidlové buchty, mléko, čaj, voda (1,3,7,9)sýr, sójový rohlík, ovoce, čaj, voda (1,3,6,7)
úterý STÁTNÍ SVÁTEK
středaplátkový sýr, máslo, chléb, čaj, voda (1,3,7)česnečka, zapečené těstoviny se šunkou s sýrem, voda, čaj (1,3,7)ovoce, máslo, selský rohlík, voda, čaj (1,3,6,7)
čtvrtekmakovka, kakao,  čaj, voda (1,3,7)pórková polévka, rybí nugetky, brambory, čerstvá zelenina,  čaj, voda (1,3,7,9)pečivo, žervé, ovoce, voda, čaj (1,3,7)
páteknašlehaný tvaroh s ovocem, piškoty, voda, čaj  (1,3,7)vývar s nočky, hovězí maso na paprikách, rýže, čaj, voda (1,3,7,9) bageta, máslo, zelenina, čaj, voda (1,3,7)

Vaříme a připravujerme maso - pouze z českých chovů.
Nekupujeme vajíčka z klecových chovů.

Změna jídelníčku vyhrazena.
Pitný režim zajištěn po celý den ve třídách (voda,neslazený čaj).

Děti si mohou samy zvolit při svačině, zda chtějí pomazánku - máslo nebo suché pečivo.
Do jídla děti samozřejmě nenutíme.
Motivujeme k ochutnání pokrmů..
Respektujeme tempo dítěte při jídle.
Učíme děti neplýtvat jídlem.

Alergeny podrobně

Doporučujeme: www.bezpecnostpotravin.cz
                         www.viscojis.cz

EU specifikovala 14 hlavních potencionálních alergenů, které podléhají legislativnímu značení.
Jídelna má pouze funkci informační tak, jako každý výrobce potravin a pokrmů.

Alergeny: ( v jídelníčku - uvedeny podle čísel)
1.obiloviny - obsahující lepek

s73kuwp, Mateřská škola Mirošovice, okres Praha - východ

IČO:71004726

mobil MŠ:739 452 650

Příchod do 8:00 hodin. Vstup v respirátoru.

Konzultační hodiny s ředitelkou:
Vždy v pondělí: dle předchozího objednání.
Lze domluvit i jiný termín a čas. Vše záleží na vzájemné domluvě.
(podněty, připomínky, stížnosti, poradenství, informace o dětech, stravování, zájmové činnosti apod.)

Info:
Název: Sessionid