ZÁJMOVÉ KROUŽKY

Výtvarný kroužek: úterý

Pod vedením  (Šárka Felixová) děti malují, kreslí a tvoří, rozvíjí jemnou motoriku, fantazii..

Kontakt: sarka.felixova@seznam.cz

Logopedie - skupinová řečová výchova

Pondělí: od: 12:00 hodin - 12:45 hodin   Zahájení:
Řečová výchova obsahuje: dechová cvičení, artikulační cvičení, cvičení rozvíjející zrakovou a sluchovou paměť, pozornost a diferenciaci, fonetický sluch, motoriku mluvidel a jemnou motoriku. Dále cvičení zaměřená na jednotlivé skupiny hlásek. Vše hrou, přizpůsobené individuálním potřebám jednotlivých dětí. Cvičení nenahrazuje individuální logopedickou péči.Je jím vhodným doplňkem.

Cena:          /pololetí      Zahájení kroužku:

Lektorka: Mgr.Zuzana Hauzarová

mobil: 603 173 414  e-mail: hauzarka@seznam.cz

platby na účet: 2117010033/0800

Taneční country kroužek

Tanec ve stylu moderního country + pro starší děvčata roztleskávačky

Zahájení:

1.skupina (nové děti MŠ)
2.skupina
3.skupina (ZŠ)

Cena:  Kč/dítě pololetí

Pod vedením: Lenky Burcevové. Kontakt: 606 459 960, e-mail:l.burcevova@seznam.cz

Každoroční vystoupení v Mnichovicích "Kramaření" , na zámku Berchtold a další vystoupení v nejbližším okolí při různých příležitostech. (pokud situace dovolí)
Přihlášky i v šatně MŠ. (ZBÝVAJÍ POSLEDNÍ MÍSTA)

Hra na zobcovou flétnu

Hra na zobcovou flétnu Kroužek Písklata:
výuka základům hry na zobcovou flétnu, seznamování s tóny a notami nenásilnou hravou formou, hru na rytmické nástroje a spousty zpívání.., procvičování správné techniky dýchání

Určen pro děti: starším 5 let, přednost mají předškoláci + dětem projevujícím již nyní nadšení pro hudbu a písničky, dětem s dlouhodobými zdravotními potížemi dýchací soustavy

Termín konání: pátek od 12:15-13:00 (prostory ZŠ)
Cena: 90,- Kč/lekci při počtu 5 a více dětí (max.8 v 1 skupině), 110 Kč,-/lekci v případě nahlášení pouze 3-4 dětí.
Předpokládaný počet lekcí na 1. pololetí je cca 17.
Další platby: 150,- Kč za zpěvník (začátečníci), 170,- Kč zpěvník s notami - pokročilí, až budou začínat s notami (pokud ho již nemají)

Potřebujete: Kvalitní sopránovou zobcovou flétnu s barokním prstokladem, nejlépe značky Yamaha či Aulos - doporučuji nákup na www.kytary.cz, či www.cmias.cz
Kontakt: Mgr. Hana Skálová  tel: 774 216 189, e-mail: balvankova@seznam.cz

Přihlášky i v šatně MŠ.

Dětská taneční přípravka -latinsko-americké tance, standartní tance, pohybová průprava

Středa:

Od: 13:30 -14:15     Zahájení: 23.9.2020 v tělocvičně
Děti: 4-6 let
Cena: 950.-Kč/pololetí

Vhodné jako průprava do všech tanečních stylů, děti se naučí všechny tance do tanečních a mix dalších tanců.Možnost pokračovat v tanečním klubu v soutěžním tanci.

Lektorka: Pavla Landová-Beránková      mobil:732 145 206

e-mail:berankova.pavla@seznam.cz

Angličtina/ Němčina

Hravá angličtina se Stevem a Maggie (metoda Wattsenglish, www.wattsenglish.cz)

V pondělí:  hod.  Zahájení

Cena za první pololetí  (15 lekcí po 40 ti minutách).
Možnost zakoupení výukových materiálů:
Kontakt: Dagmar Chýlová
e-mail:zaiza@centrum.cz

Sportovní kroužek - atletika

Atleticko-gymnastická průprava a základy sportovních her s cílem všeobecného sportovního rozvoje dětí.

Sportoviště: tělocvična ZŠ + MŠ Mirošovice, v případě hezkého počasí využití venkovních sportovních ploch.

Termín:
Pondělí:               Zahájení: 13.9.2021
Trenéři:
Petr Tecl: akreditovaný trenér Českého atletického svazu, učitel TV S VÍCE NEŽ DESETILETOU PRAXÍ
aLENA tEOFIL: absolventka Fakulty tělesné výchovy a sportu UK s více než desetiletou praxí -práce s dětmi v oblasti sportu, matka dvou dětí předškolního věku

Přihlášky, kontakt: e-mail:PETR.TECL@GMAIL.COM, mobil:734 391 191

Cena:            /pololetí

RYCHLÝ KONTAKT

Školní 211
p.Senohraby 251 66
ms.mirosovice@volny.cz
ředitelka: 603 997 675

Datová schránka:
s73kuwp, Mateřská škola Mirošovice, okres Praha - východ

IČO:71004726

mobil MŠ:739 452 650

Příchod do 8:00 hodin. Vstup v respirátoru.

Konzultační hodiny s ředitelkou:
Vždy v pondělí: dle předchozího objednání.
Lze domluvit i jiný termín a čas. Vše záleží na vzájemné domluvě.
(podněty, připomínky, stížnosti, poradenství, informace o dětech, stravování, zájmové činnosti apod.)

Info:
Název: Sessionid