ZÁJMOVÉ KROUŽKY

Logopedie - skupinová řečová výchova

Pondělí: od: 12:00 hodin - 12:45 hodin     zahájení: říjen
Řečová výchova obsahuje: dechová cvičení, artikulační cvičení, cvičení rozvíjející zrakovou a sluchovou paměť, pozornost a diferenciaci, fonetický sluch, motoriku mluvidel a jemnou motoriku. Dále cvičení zaměřená na jednotlivé skupiny hlásek. Vše hrou, přizpůsobené individuálním potřebám jednotlivých dětí. Cvičení nenahrazuje individuální logopedickou péči.Je jím vhodným doplňkem.

Lektorka: Mgr.Zuzana Hauzarová

mobil: 603 173 414  e-mail: hauzarka@seznam.cz

platby viz přihláška - cena:

Taneční country kroužek

Tanec ve stylu moderního country + pro starší děvčata roztleskávačky

Pod vedením: Lenky Burcevové. Kontakt: 606 459 960, e-mail:lenka.burcevova@seznam.cz

Každoroční vystoupení v Mnichovicích "Kramaření" , na zámku Berchtold a další vystoupení v nejbližším okolí při různých příležitostech. (pokud situace dovolí)

Hra na zobcovou flétnu

Hra na zobcovou flétnu Kroužek Písklata:   zahájení: 15.9.2023
výuka základům hry na zobcovou flétnu, seznamování s tóny a notami nenásilnou hravou formou, hru na rytmické nástroje a spousty zpívání.., procvičování správné techniky dýchání

Určen pro děti: starším 5 let, přednost mají předškoláci + dětem projevujícím již nyní nadšení pro hudbu a písničky, dětem s dlouhodobými zdravotními potížemi dýchací soustavy

Termín konání: pátek od 12:20-13:00 (prostory ZŠ)
Cena:  110 Kč/lekci při počtu 6 a více dětí (max.8 v 1 skupině), / 130 Kč za lekci v případě nahlášení pouze 3-4 dětí.
Předpokládaný počet lekcí na 1. pololetí je cca 18-19.
Další platby:  170 Kč za zpěvník (začátečníci),   200 Kč zpěvník s notami - pokročilí, až budou začínat s notami (pokud ho již nemají)

Potřebujete: Kvalitní sopránovou zobcovou flétnu s barokním prstokladem, nejlépe značky Yamaha či Aulos - doporučuji nákup na www.kytary.cz, či www.cmias.cz
Kontakt: Mgr. Hana Skálová  tel: 774 216 189, e-mail: balvankova@seznam.cz

Přihlášky zasílat  na email: balvankova@seznam.cz

Dětská taneční přípravka -latinsko-americké tance, standartní tance, pohybová průprava

Středa:  zahájení 20.9.2023 v tělocvičně

Od: 13:30-14:15
Děti: 4-6 let
Cena: 1.000 Kč/pololetí

Děti 6 let a více:
středy 14:15-15:00 hod.

Vhodné jako průprava do všech tanečních stylů, děti se naučí všechny tance do tanečních a mix dalších tanců.Možnost pokračovat v tanečním klubu v soutěžním tanci.

Lektorka: Pavla Landová-Beránková      mobil:732 145 206    www.fuego.cz

e-mail:berankova.pavla@centrum.cz

Sportovní kroužek - atletika

Atleticko-gymnastická průprava a základy sportovních her s cílem všeobecného sportovního rozvoje dětí.

Sportoviště: tělocvična ZŠ + MŠ Mirošovice, v případě hezkého počasí využití venkovních sportovních ploch.

Termín:
Pondělí:               Zahájení: říjen
Trenéři:
Petr Tecl: akreditovaný trenér Českého atletického svazu, učitel TV S VÍCE NEŽ DESETILETOU PRAXÍ
Alena Teofil: absolventka Fakulty tělesné výchovy a sportu UK s více než desetiletou praxí -práce s dětmi v oblasti sportu, matka dvou dětí předškolního věku

Přihlášky, kontakt: e-mail:PETR.TECL@GMAIL.COM, mobil:734 391 191

RYCHLÝ KONTAKT

Školní 211
p.Senohraby 251 66
ms.mirosovice@volny.cz
ředitelka: 603 997 675

Datová schránka:
s73kuwp, Mateřská škola Mirošovice, okres Praha - východ

IČO:71004726

mobil MŠ:739 452 650

Příchod od 6:45 - 8:00 hodin.
Provoz od 6:45-16:45 hodin.

Konzultační hodiny s ředitelkou:
Vždy ve středu: dle předchozího objednání.
Lze domluvit i jiný termín a čas. Vše záleží na vzájemné domluvě.
(podněty, připomínky, stížnosti, poradenství, informace o dětech, stravování, zájmové činnosti apod., školní zralost dítěte)

Info:

Název: Sessionid