JMÉNO:
HESLO:
1 - (3)

MŠ MIROŠOVICE

Těšíme se na Vás a na vzájemnou spolupráci
ve školním roce 2019/2020.

Dlouhodobý cíl naší mateřské školy

  • Vytvořit v mateřské škole pro děti prostředí, kde se budou cítit především dobře a bude respektována plně jejich individualita.Šťastné a veselé dítě, které se těší a je dobře připraveno na další vzdělávání.

Mateřská škola ...

MŠ Mirošovice byla slavnostně otevřena 25.srpna 1980. V současnosti se třídy mateřské školy nacházejí v přízemí budovy. V prvním patře sídlí první stupeň základní školy. Společným projektem se školou "Těšíme se do školy" pomáháme dětem k bezproblémovému přestupu z mateřské školy na základní školu.
Součástí mateřské školy Mirošovice je i jídelna a prostorná nově vybavená zahrada s multifunkčním hřištěm.
Výstavba nové tělocvičny s rozměrem 26x14m a povrchem Taraflex, umožňuje dětem rozmanité pohybové aktivity. V roce 2011 byla celá budova modernizována (zateplení - nová fasáda, nová střešní krytina, nový topný systém, bezbariérový vstup -výtah, nové podlahy a další).
V nabízíme kvalitní standardní a širokou nadstandartní péči pro všechny děti (zájmové kroužky, sportovní a kulturní akce, výlety a ekologické projekty ve spolupráci s Ekocentrem Vlašim. Pravidelně děti reprezentují naší mateřskou školu a obec v širokém okolí při příležitosti různých kulturních akcích, při soutěžích a oslavách.
Naše pedagogické snažení směřujeme k tomu, aby dítě, které odchází z mateřské školy bylo optimálně rozvinuté na základě svých možností a zájmů, a to po stránce tělesné, psychické, sociální, i duchovní.

Motto: "Pomáháme dětem poznávat svět."

Informace

Příchod do 8:00 hodin.
27.2. předškoláci - vlakem do kina - Čerčany

Jarní prázdniny - provoz neomezen.
(2.3.-6.3.)Náš pověřenec GDPR je společnost SUMA.s.r.o.

Jídelníček

Aktuální jídelníček

obrázek
Aktuální jídelníček naleznete zde.
HOME MŠ Mirošovice

Created by © 2012 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign