AKTUALITY MŠ MIROŠOVICE

Líbí se nám:
"Aby děti mohly být šťastné a spokojené, potřebují šťastné a spokojené rodiče"
"Děti potřebují pravidla a mantinely, aby měly pocit bezpečí......"
"Již nikdy vás nebude nikdo tolik milovat, již nikdy vás nebude nikdo tolik potřebovat a již nikdy vám nebude nikdo tolik věřit jako vaše děti."
"Až budete mít pocit, že je všechno špatně, obejměte svoje dítě.Uvědomíte si, že pokud tu je, živé a zdravé, všechno ostatní jsou jen malichernosti...."
"Vyvolání strachu společnost ohrožuje, ale vyvolání pocitu bezpečí je nebezpečnější." (Jan Sobotka)
Spokojená učitelka činí děti šťastnějšími, sebevědomějšími a silnějšími."
"Chválit a povzbuzovat dítě je stokrát účinnější než hrozit a trestat." O.S.Marden
.............................................................................................................................................................................................................................
(Fotogalerie = Facebook: MATEŘSKÁ ŠKOLA MIROŠOVICE)

Před plánovaným příchodem dětí do školky (po dlouhé nepřítomnosti) - předem volejte. Děkujeme!

Aktuálně ze školky:
1.Ráno se podepisuje čestné prohlášení - před vstupem do třídy MŠ.
2 Do MŠ je příjímáno dítě jen zcela zdravé bez příznaků respiračního onemocnění.
3 Zákonný zástupce dítěte má povinnost donést lékařské potvrzení, pokud dítě trpí alergií s projevy rýmy, kašle..
4. V MŠ jsou od března zavedeny zvýšené hygienické normy (mytí rukou před vstupem do třídy, pravidelná dezinfekce všech předmětů, pro pobyt venku se používá pouze areál MŠ, MINIMÁLNÍ shromažďování osob před budovou a v prostorách MŠ, ZAKRYTÍ ÚST A NOSU, personál MŠ - nemusí, pravidelné větrání, aktivity přenášíme dle počasí ven do areálu MŠ, je zakázán suchý úklid v MŠ).
5. Zákaz přinášení hraček a předmětů z domova!
6.  STOJAN s dezinfekcí v budově u vstupních dveří - použijte dezinfekci. Děkujeme.

Pozor:
Od 18.5. je potřeba děti omlouvat ze stravování  (vždy do 8:00 hod  ) jinak bude stravné počítáno !!!

Kroužky:

Výtvarný kroužek obnoven: středa:14:30

Logopedie obnovena od 1.6.2020

Nevíte, kam s použitým kuchyňským olejem? Přineste nám ho, pomůžete chránit životní prostředí.. (do odvolání - zrušeno)
Použitý olej nabízíme k výkupu. Děkujeme!

Plánujeme:

11.6. FOTOGRAFOVÁNÍ DĚTÍ - FOTOGRAF

26.6. NOČNÍ ŠKOLKA  - rozloučení s předškoláky (noc ve školce, zábavné hry na zahradě i ve školce, stezka odvahu, táborák...) - pokud bude zájem rodičů o tuto akci

PROVOZ MŠ BĚHEM LETNÍCH PRÁZDNIN

Mateřská škola bude mít provoz do 10.7.2020

Zájemci zapište děti + podpis rodičů. Závazné!
Vyvěšeno v šatně.

RYCHLÝ KONTAKT